FAG 618/850-M-C3 Sabit bilyalı rulmanlar
Stok Kodu
FAG 618/850-M-C3
Fiyat
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 618/850-M-C3
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 850 / mm Genişlik: B / 82 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 1.310.000 Sınırlama hızı: nG / 980 / 1/dak Dış çap: D / 1.030 Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 560.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 24.600 Referans hızı: nϑr / 580 / 1/dak Genişlik: 82mm İç Çap: 850mm Dış Çap: 1.030 Ağırlık: 143Kg