FAG 618/670-MA-C4 Sabit bilyalı rulmanlar
Yorum Yap / Yorumları Oku
0,00 TL
Stok Kodu
FAG 618/670-MA-C4
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Özellikler
  • Marka: FAG
  • Stok Kodu: 618/670-MA-C4
  • Teknik Detaylar: Delik çapı: d / 670 / mm Genişlik: B / 69 / mm Temel statik yük değeri, radyal: C0r / 910.000 Sınırlama hızı: nG / 1.250 Dış çap: D / 820 / mm Temel dinamik yük değeri, radyal: Cr / 445.000 Yorulma yükü sınırı, radyal: Cur / 19.300 Referans hızı: nϑr / 760 / 1/dak Genişlik: 69mm İç Çap: 670mm Dış Çap: 820mm Ağırlık: 77Kg