TIMKEN 30210M-90KM1 Konik makaralı rulmanlar
Yorum Yap / Yorumları Oku
1.119,15 TL
Stok Kodu
TIMKEN 30210M-90KM1
Stok Durumu
Stok Var
Fiyat
Timken 30210M-90KM1, Konik makaralı rulmanlar kategorisinde yer alan bir üründür. Öne çıkan teknik bilgiler arasında iç çap 50 mm, dış çap 90 mm ve genişlik 22 mm bulunur.
  • Marka: Timken
  • Ürün Kodu: 30210M-90KM1
  • Ürün Tipi: Konik makaralı rulmanlar
  • Genişlik: 22 mm
  • İç Çap: 50 mm
  • Dış Çap: 90 mm